Sponzoři

KeypackJsme firma nabízející servis v oblasti průmyslových balení a jejich následnou výrobu.Nosným programem je výroba unikátního materiálu Kartonplastu/Tekpol (komůrkový PP) a jeho zpracování (tvarový výsek, potisk, svařování). V našem výrobním programu najdete více komodit od výroby deskových materiálů až po vstřikované výlisky.

Mivvy

Společnost mivvy a.s. byla založena v roce 2007 z iniciativy českých investorů a zabývá se výrobou a distribucí svítidel LED. Většinu výrobků dnes vyvíjíme a vyrábíme v České republice, a to ve spolupráci s renomovanými technologickými partnery. Úsilí směřujeme jak do vlastních designů a návazně k případným individuálním požadavkům zákazníků na vzhled a parametry svítidel, tak i na moderní systémy jejich napájení a řízení. Při výrobě svítidel používáme hliník, a to pro jeho tvárnost, snadnou opracovatelnost a nízkou hmotnost. Každé svítidlo je prakticky originál, vzniklý převážně z ruční výroby, kompletace a adjustace. Elektrotechnické komponenty, jako například moduly LED, tištěné obvody, nebo světelné zdroje LED a CFL obstarává, vyrábí a kompletuje naše partnerská výrobní a tradingová společnost mivvy ENERGY Co. Ltd. se sídlem v čínském Shenzhenu. Díly některých svítidel, například světelných panelů nebo vybraných vestavných modelů, jsou sice vyráběny v ČLR, jejich povrchová úprava, osazení čipy LED, kompletace a odzkoušení však probíhají v České republice.

Tekro

Tekro není jen výrobní firmou. Našim cílem je komplexní servis u chovatele a zlepšení ekonomiky chovů. Proto se nesoustředíme jen na samotný prodej výrobků, ale také na jejich vývoj a co nejširší poradenství, který svým partnerům poskytujeme.

Naše týmy specialistů a konzulentů se věnují jednotlivým oblastem a v rámci komplexnosti využívají našich dlouholetých dobrých zkušeností a kontaktů i z oblastí jako jsou zoohygiena, veterinární problematika, technologie, kvalita stájového prostředí atd.

 

Partneři závodu:

SDH Kožlany
Chvojkovský mlýn
rodiče členů oddílu Kometa Kralovice
poděkování patří i panu Hodanovi za umožnění průběhu přes soukromý pozemek

Ustocesu_logo_pantone_zelenatoihshZaketZihelskystatek_90x50-300dpiLogo_lesy-cr1Postovni-sporitelna501a42ac7b8077d021400000

KraloviceKralovice jsou město v severní části okresu Plzeň-sever se zhruba 3,5 tisíce obyvateli, katastrální území obce zaujímá 3979 ha. Obec je součástí Mikroregionu Kralovicko.
Městský úřad Rakovník
145cs_2

Město Jesenice
90px-jesenice_ra_cz_coa

Obec Vysoká Libyně
Krajský úřad Středočeského kraje, odbor ŽP
Company_logo

Plzeňský kraj, Krajský úřad Plzeňského kraje, odbor ŽP
Pk1-web

Lesy Plasy
Lesy Lužná